• +90 242 322 00 62
  • info@ediso.com.tr

Hakkımızda

Şirketimiz uzun yıllardır Akdeniz Bölgesinde HO-RE-CA Grubunda kendi ekip ve ekipmanlarımızla ve de kendi patentli markalarımızla özellikle kahve ve kahve türevi ürünlerin satış ve pazarlamasını yapmaktayız.

Firmamız için önemli olan doğru, dürüst, kaliteli ve istikrarlı bir şekilde zamanında hizmetin en iyisini siz değerli işletmelerimize vermektir. Bizlerde kendimizi sizler gibi hizmet sektörünün bir parçası gördüğümüz için işletmelerimize gelen misafirlere kaliteli kahve ve kahve türevlerini sunma gayreti içindeyiz.

Ana prensibimiz kaliteli hizmetin her şeyin üstünde olduğunun farkında olarak uzun yıllar boyunca bu sektörde kalıcı olabilmek ve bu yolu sizlerle birlikte yürüyebilmektir.

Şirketimiz işletmelerden gelen istekler ve artan pazar payının getirdiği talepler doğrultusunda Edişo Matik markası ile başlatmış olduğu yerli üretimimiz olan kahve makinelerini sizlerin hizmetine sunuyor.

Antalya çapında yüksek kalitede ve çeşitlilikte bu tarz kahve makineleri üreten ilk ve tek firma olmaktan gurur duyuyoruz. İl çapındaki otellere verdiğimiz kahve makineleri kendi bünyemizde üretip, kendi teknik servis görevlilerimizle de her zaman yanlarındayız. Tüm makinelerin ihracatını kendi bünyemizde yapmaktayız.

Antalya Çay ve Kahve Makinesi Üreticisi